دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهر سربند خبر داد،

بهره مندی 337 مددجو از کلاس‌های آموزش خانواده

بهره مندی 337 مددجو از کلاس‌های آموزش خانواده
طی سال 99 بیش از 337 نفر از مددجویان در این اداره از کلاس های آموزش خانواده بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم علی فدائی رئیس کمیته امداد اداره سربند ضمن ارائه گزارشی از خدمات فرهنگی ارائه شده به خانواده های تحت حمایت گفت :خدمات آموزشی با هدف تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی ،سوق دادن خانواده ها و فرزندان آنان به فراگیری مهارتهای زندگی وتحکیم بنیان خانواده ارائه می شود.

فدائی در ادامه گفت ،طی سال 99 نفر از مددجویان تحت حمایت با شرکت در دوره های آموزش خانواده ، با مهارت های زندگی آشنا شدند.
وی گفت :آموزش رفتارهای معنوی و مهارت های زندگی به خانواده های تحت حمایت برای اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده و نیز خدمات مشاوره ای تحصیلی ،شغلی و خانوادگی به صورت فردی و گروهی از مهم ترین موضوعات دوره آموزش است .

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای اساسی این نهاد برای توانمندی خانواده ها ارائه آموزش های فردی و گروهی به مددجویان است ،اظهار داشت برگزاری اینگونه دوره ها ی اموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه موجب افزایش سطح فکری و فرهنگی خانواده ها تحت حمایت می شود.

رئیس کمیته امداد اداره سربند در پایان خاطر نشان کرد اجرای برنامه های آموزشی ،تربیتی ،مسابقات فرهنگی و قرآنی و اردو های زیارتی و آموزشی از جمله برنامه های واحد فرهنگی برای مددجویان است . ضمنا با توجه به وجود بیماری کرونا در سال 99 بیشتر کلاس ها به صورت مجازی برگزار شده است.

انتهای پیام

۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۳۶
کد خبر : ۵,۱۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید