دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد محلات خبر داد،

توزیع 50 بسته بهداشتی بین مددجویان تحت حمایت

توزیع 50 بسته بهداشتی بین مددجویان تحت حمایت
رئیس کمیته امداد شهرستان محلات گفت: با توجه به شرایط موجود در جامعه و شیوع بیماری کرونا تعداد 50 بسته بهداشتی شامل ملزومات بهداشتی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین رجبی ، رئیس کمیته امداد شهرستان محلات ،افزود: این اقدام با هدف ارتقای سطح بهداشتی مددجویان تحت حمایت انجام شده است.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده ، گفت: باعنایت به بند18 سیساست های فرهنگی امداد مبنی بر بهره گیری از ظرفیت روحانیون در ارائه خدمات فرهنگی و ارتقاء باورهای دینی ، طی انعقاد تفاهم نامه فی مابین امداد و سازمان تبلیغات اسلامی ، اجرای طرح 313 مبنی بر ارتباط مستمر و موثر روحانیون مستقر در روستاها و در قالب تبلیغات چهره به چهره و تقویت باورهای دینی بارویکرد تحکیم بنیان خانواده و کنترل آسیب های اجتماعی ، در این شهرستان انجام شده است.

وی اضافه کرد: یکی از برنامه های هدفمند فرهنگی در سال جاری ،آموزش متمرکز و جامع قرآن کریم، باهدف ارتقاء سطح قرآنی مستعدین می باشد.

رجبی در پایان افزود: تعداد 30 نفر از مددجویان علاقمند 12 تا 40سال این شهرستان ، از دوره های آموزشی روخوانی و قرائت در دو گروه خواهران و برادران بهره مند شدند.

انتهای پیام

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۵,۲۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید