دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

تهیه لوازم ضروری برای 20 مددجوی تحت حمایت

تهیه لوازم ضروری برای 20 مددجوی تحت حمایت
رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک از تهیه وتامین لوزام ضروری زندگی برای 20 مددجوی تحت حمایت با مبلغ 200 میلیون ریال در 5ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی رئیس این اداره اظهار داشتند: در 5ماهه نخست سالجاری لوازم ضروری زندگی برای 20 خانواده تحت حمایت کمیته امداد با مبلغ 200 میلیون ریال تهیه شده که مبلغ هزینه کرد مذکور از کمکهای مردمی وخیرین تامین شده است.

وی خاطرنشان کرد: به‌ منظور تسریع در فرآیند خدمت‌رسانی، تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری، خدمات کمیته امداد به‌ صورت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی گفت: تعمیرات و بازسازی مسکن، تسهیلات شهرداری، خدمات دانشجویی، خدمات نظام‌وظیفه، جهیزیه ازدواج مجدد، تسهیلات بازگشت به روستا، خدمات دانش‌آموزی، جهیزیه نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و انشعابات از جمله خدماتی است که به‌صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

خسروی در پایان بیان داشت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی e.emdad.ir توسط رایانه، تلفن همراه و یا مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی با درج کد ملی و شماره شناسنامه درخواست خود را ثبت کنند.
انتهای پیام

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۵,۲۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید