دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوه خبر داد؛

مشارکت ۲۰ مرکز نیکوکاری ساوه در طرح شور عاطفه‌ها

مشارکت ۲۰ مرکز نیکوکاری ساوه در طرح شور عاطفه‌ها
مدیر کمیته امداد ساوه با اشاره به آغاز طرح شور عاطفه‌ها، از مشارکت ۲۰ مرکز نیکوکاری در جمع‌آوری کمک‌های مردمی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حسین ذبیحی با اشاره به مشارکت ۲۰ مرکز نیکوکاری ساوه در طرح شور عاطفه‌ها اظهار کرد: هر ساله در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید، جشن عاطفه‌ها جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تأمین تجهیزات مورد نیاز برای تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند برگزار می‌شود.
وی افزود: سال قبل و به‌واسطه شیوع بیماری کرونا، تأمین تجهیزات مورد نیاز دانش‌آموزان برای کلاس‌های آنلاین در دستور کار قرار داشت و امسال نیز با توجه به واکسیناسیون صورت گرفته و اعلام آمادگی آموزش و پرورش جهت بازگشایی مدارس، هم ابزار آموزش مجازی و هم حضوری برای دانش‌آموزان تأمین خواهد شد.
رئیس کمیته امداد ساوه با اشاره به اینکه به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پایگاه‌های کمیته امداد مانند سال قبل در سطح شهر مستقر نشده افزود: تنها یک پایگاه به‌صورت ثابت اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی می‌کند و سایر کمک‌های خیرین و نیکوکاران توسط ۲۰ مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان جمع‌آوری خواهد شد.
ذبیحی با قدردانی از همکاری دستگاه‌های مختلف در راستای اجرای این طرح افزود: «با هم مشق محبت بنویسیم» به‌عنوان شعار امسال طرح شور عاطفه‌ها در نظر گرفته شده و تا ۱۱ مهرماه این طرح ادامه خواهد یافت.
وی جمعیت دانش‌آموز تحت پوشش را هزار و ۱۳۷ نفر و مددجویان دانشجو و طلاب علوم دینی را ۹۹ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر چهار هزار و ۳۷۸ خانوار که جمعیتی بالغ‌بر هشت هزار و ۴۷ نفر را شامل می‌شوند تحت حمایت و پوشش کمیته امداد ساوه قرار دارند.
وی با قدردانی از کمک‌های خیرین و نیکوکاران، از آحاد مردم خواست کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه یا مراکز نیکوکاری در سطح شهر اهدا کنند و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۱۹۸۸۶ بنام کمیته امداد امام(ره) به دست نیازمندان واقعی برسانند.
انتهای پیام
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : ۱۷
کد خبر : ۵,۲۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید