دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

اهدای 32 سری جهیزیه به خانواده های تحت حمایت تحت حمایت

اهدای 32 سری جهیزیه به خانواده های تحت حمایت  تحت حمایت
در 5ماهه نخست سالجاری 32 سری جهیزیه به ارزش حدود 993 میلیون تومان بلاعوض در قالب تامین جهیزیه به خانواده های تحت حمایت اراک منطقه یک اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، ابراهیم خسروی رئیس این اداره بیان داشتند: در 5ماهه نخست سالجاری 32 سری جهیزیه به ارزش حدود 993 میلیون تومان بلاعوض در قالب تامین جهیزیه نوعروسان ، هدیه ازدواج پسران و ازدواج مجدد بانوان نیازمند تحت حمایت این اداره از منابع دولتی و کمکهای مردمی پرداخت شده که در مقایسه با نوبت 5ماهه نخست سال 1399 که به 20 نفر بمبلغ 98میلیون تومان پرداخت شده بود در عدد 60 درصد رشد ودر مبلغ 10 برابر شده است.
وی اظهار داشت: برگزاری کارگاه آموزشی برای دختران در آستانه ازدواج ونوعروس تحت حمایت از دیگر برنامه‌های کمیته امداد است. کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی تأثیر گذار باشد که با توجه به شرایط ایجاد شده از بیماری منحوس کرونا، کلاسهای آموزشی کمیته امداد نیز بیشتر بسوی مجازی برگزار واستفاده از خبرگزاریهای پرمخاطب در شبکه های مجازی در اولویت برنامه های این نهاد می باشد.
وی اظهار داشت: بالا رفتن سن ازدواج و معضل طلاق از مشکلات اساسی جامعه است که حل این مشکلات نیازمند همکاری و مساعدت همه بخش‌ها است.
وی با یادوری مشکلات اقتصادی ، گفت: مردم خیر ونیک اندیش می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #086*8877* با گوشی های همراه یا از طریق تماس با شماره تلفن08633126231 بنام حوزه مشارکتهای مردمی کمیته امداد اراک منطقه یک برای کمک به تامین جهیزیه نیازمندان اقدام نمایند.
انتهای پیام

۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۷
تعداد بازدید : ۲۳
کد خبر : ۵,۲۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید