دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان خبر داد؛

بهره مندی 114 مددجوی فراهانی از خدمات آموزش فرهنگی

بهره مندی 114 مددجوی فراهانی از خدمات آموزش فرهنگی
در 6ماهه نخست سالجاری 114 مـددجوی شهرسـتان فراهان از خـدمات آموزشـی فرهنگی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان اظهار داشت: در 6ماهه نخست سالجاری 114 مـددجوی کمیته امداد در شهرسـتان فراهان از خـدمات آموزشـی فرهنگی بهره مند شدند.
وی با بیان اینکه خدمات فرهنگی کمیته امداد  در سرفصلهای متفاوتی به مددجویان ارائه میشود، افزود: یکی از اصلی ترین برنامه های فرهنگی کمیته امداد، برنامه آموزش خانواده است که در 6 ماهه نخست سال جاری 114 نفر دانش آموز، دانشجو و بانوی سرپرست خانواده در این برنامه ها شرکت کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا ، بیشتر برنامه های تربیتی و فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طریق فضای مجازی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون 9 دانشجو و 478 دانش آموز مددجو در شهرستان فراهان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد  بهره مند می شوند، تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان یکی از اصلی ترین سرفصلهای فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود.

وی در ادامه اضافه کرد: معرفی دانش آموزان کنکوری به مؤسسات آموزشی، حمایت ویژه از نخبگان علمی، ورزشی و هنری، ارائه فعالیتهای محو بیسوادی و برگزاری مسابقات قرآنی از دیگر فعالیتهای فرهنگی کمیته امداد  است.
حافظ کمال با تاکید بر اینکه تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت کاملا رایگان به خانوارهای مددجو ارائه می شود، تصریح کرد: بخشی از هزینه های فرهنگی کمیته امداد با مشارکت خیران نیک اندیش تأمین می شود.

انتهای پیام

۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۵,۳۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید