دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۱۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۵۷۳۵۷
گزارشگر : ۶۷
در پنج ماهه نخست امسال محقق شد

مردم استان مرکزی 3 میلیارد تومان صدقه دادند

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۱۱

مردم استان مرکزی در سال جاری تا کنون دو میلیارد و 950 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمک کردند.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از صدقات جمع آوری شده در سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضانعلی جلالی، با بیان اینکه صدقات مردمی متناسب با نیاز محرومان هزینه می شود، گفت : مردم استان مرکزی در سال جاری تا کنون دو میلیارد و 950 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان تحت حمایت کمک کردند.

وی با اشاره به فراهم شدن شرایط پرداخت صدقات به روش های الکترونیکی گفت : سرعت درانتقال وجوه صدقات،صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی،کاهش هزینه ها،عدم نیاز به تولید صندوق صدقات و قلک پلاستیکی، همسان سازی پرداخت صدقات با کارت های عابر بانک،پیشگیری از سرقت صدقات توسط سارقان،کمک به تحقق اهداف مبلمان شهری و سهولت در دسترسی و پرداخت صدقات برخی از مزایای استفاده از روش های الکترونیکی و نوین است.

وی در ادامه میانگین سرانه پرداختی صدقات مردم استان به صورت ماهیانه را 406 تومان برشمرد و بیان کرد : ضریب نفوذ کمیته امداد با اجرای طرح ساماندهی صدقات(صندوق کوچک) در بین مردم استان 24 درصد است که سهم درآمد صنادیق بزرگ از درآمد کل 36 درصد و سهم درآمد صنادیق متوسط از درآمد کل پنج درصد و سهم درآمد صنادیق کوچک از کل درآمد 59 درصد است.

جلالی در پایان ضمن تشکر از مشارکت خداپسندانه مردم استان مرکزی در کمک به نیازمندان ، افزود : از مهم ترین برنامه های کمیته امداد در بخش مشارکت های مردمی ، اعتماد سازی ، شفاف سازی عملکرد ها و توسعه مشارکت های مردمی و جذب بیشتر خیران است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۳۵۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید