دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۷۰۵
گزارشگر : ۹۰

واریزبیمه بیش از چهار هزار مددجوی تحت حمایت استان مرکزی

(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۸

بیمه سه ماهه اول چهار هزارو 249نفر از مددجویان مشمول بیمه‌های اجتماعی و قالیبافان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار یک میلیاردو 272 میلیون تومان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از پرداخت حق بیمه مددجویان تحت حمایت در سه ماهه نخست امسال ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمدرضا شایسته‌جو ، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندی مددجویان است ، گفت: از فعالیت‌های کمیته امداد که با رویکرد توانمندسازی انجام شده معرفی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های خودکفایی به سازمان تامین اجتماعی و پرداخت حق بیمه برای آنها است.
وی مطرح کرد : بیمه سه ماهه اول چهار هزارو 249نفر از مددجویان مشمول بیمه‌های اجتماعی و  قالیبافان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار یک میلیاردو 272 میلیون تومان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.
وی افزود : حق بیمه زنان سرپرست خانوار،مجریان طرح‌های اشتغال وقالیبافان تحت حمایت، جهت بهره‌مندی از مزایای مستمری،بازنشستگی وفوت تامین اجتماعی به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز می شود.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی در ادامه گفت : ارائه انواع خدمات بهداشتی شامل اقلام بهداشت فردی ، آموزش بهداشت، ساخت و تعمیر سرویس‌های بهداشتی و ارائه خدمات درمانی از قبیل فرانشیز خدمات بستری، سرپایی، دارویی و شیمی درمانی و سایر خدمات سرپایی به خصوص در بیماران صعب‌العلاج و خاص و از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان است.
وی در پایان گفت : در صورت رسیدن به خودکفایی پایدار ، برقراری مستمری بازنشستگی، فوت و یا از کارافتادگی بنا به تشخیص کمیسیون‌های حمایتی کمیته امداد و توانایی پرداخت حق بیمه توسط بیمه شده ، خدمت پرداخت بیمه برای مددجو به پایان می رسد.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۳۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید