دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۷۳۲
گزارشگر : ۹۰

راه اندازی اولین سالن ماساژ غرب کشور توسط بانوی کارآفرین اراکی

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۳

بانوی کارآفرین اراکی با کمک تسهیلات 20 میلیون تومانی کمیته امداد استان مرکزی اولین سالن ماساژ و تناسب اندام بانوان در غرب کشور راه اندازی و برای خود و 10 نفر دیگر اشتغال ایجاد کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، سمیه حسینخانی بانوی کارآفرین اراکی در گفت وگو با خبر نگار سایت خبری کمیته امداد با بیان اینکه مدت‌ها به فکر ﺗﺄﺳﯿﺲ سالن ماساژ برای بانوان بوده است ، گفت : از آﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﺧﻮد مهارت‌های لازم در زمینه ماساژ درمانی را داشتم و چون سالنی برای بانوان در استان وجود نداشت انگیزه‌ای برای تاسیس یک سالن مناسب برایم به وجود آمد.
وی افزود : پس از مشورت با مشاوران خبره با سرمایه اولیه که خود داشتم و دریافت 20 میلیون تومان وام از کمیته امداد جواز تاسیس سالن ماساژ را دریافت کرده و با راه اندازی سالن ماساژ تن آرا  برای خود و 10 نفر از بانوان اشتغال ایجاد کردم.
وی با اشاره به اینکه ماساژشیوه‌ای است که روی مجراهای اصلی و فرعی انرژی حیاتی و رگ‌های خون انسان و نقاط مناسب بدن برای طب سوزنی و محل‌های معین انجام می شود ، گفت : با انجام ماساژ به شیوه مناسب از ابتلاء به بیماری‌ها جلوگیری و به سالم سازی بدن کمک می شود.
وی افزود : ارائه خدمت با بهترین کیفیت ، بهره‌گیری از کادر مجرب برای کمک به کاهش وزن بدن بدون رژیم سخت و ایجاد شلی و افتادگی در پوست ، کمک به زیبایی پوست ، ارائه انواع مختلف ماساژ و ماساژ ریلکسی و درمانی ،تقویت نیروی درونی ، کمک به تناسب اندام و استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد مورد نیاز ازخدماتی است که این سالن به مشتریان خود ارائه می کند.
وی با بیان اینکه در مِیان ملل و اقوامی که در گذشته از ماساژ به شکل وسیع‌تری استفاده می کردند می توان از مصریها، ایرانیان، یونانیان، چینی‌ها و ژاپنی‌ها نام برد ، مطرح کرد : همین‌طور از بین دانشمندان و اطباء قدیمی که از تکنیک‌های ماساژ استفاده می کردند می توان بقراط و ابوعلی سینا را نام برد.
وی افزود : امروزه نیز از ماساژ با اهداف مختلف و به شکل وسیع و گسترده‌ای استفاده می کنند؛ ماساژ در دردهای عضلانی و مفصلی جایگاه ویژه‌ای را نسبت به سایر روش‌های درمانی به خود اختصاص داده است و همچنین در توانبخشی و بازتوانی بیماری‌های مختلف به شکل خاصی به‌کار می رود و برای ماساژ درمانی اثرات مثبت زیادی از بهبود گردش خون تا بهبود متابولیسم بدن ذکر شده است.
این بانوی کارآفرین در ادامه در پاسخ به این سوال که چه تجهیزاتی برای راه اندازی یک سالن مجهز ماساژ مورد نیاز است ، گفت : اجرای دکوراسیون داخلی مناسب ، آکوستیک کردن فضا ، صندلی ماساژ به تعداد بالای 10 عدد و تجهیز سالن انتظار از تجهیزات لازم برای یک سالن مناسب است.
وی در پایان با تشویق جوانان به کارآفرینی گفت : کارآفرینی تنها راه جوانان برای نجات از بیکاری و رسیدن به زندگی معقول و مطلوب است.
شایسته ذکر است ، این بانوی کارآفرین بخشی از درآمد ماهانه خود را برای کمک به زلزله‌زدگان تحت‌ حمایت کمیته امداد اختصاص داده و با همکاری حوزه روابط عمومی کمیته امداد در صفحات مجازی تبلیغات خود که دارای کاربران زیاد است خیران را برای کمک به نیازمندان تحت حمایت و زلزله زدگان غرب کشور تشویق می کند.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید