دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۷۵۱
گزارشگر : ۹۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی :

جذب 32 میلیون تومان کمک مردمی در استان مرکزی از طریق روش‌های نوین

(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۶

مردم استان مرکزی طی سال جاری تاکنون 32 میلیون تومان از طریق روش‌های نوین به نیازمندان کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از کمک‌های مردمی از طریق بهره‌گیری از روش‌های نوین در سال جاری ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، شاپور جلالی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمیته‌امداد با شناخت ابعاد مختلف زندگی و مشکلات نیازمندان جامعه، کمک‌های مردمی را به سمت خانوارهای نیازمند هدایت می‌کند ، افزود : مردم استان مرکزی طی سال جاری تا کنون 32 میلیون تومان از طریق روش‌های نوین به نیازمندان کمک کردند.
وی سرعت انتقال وجوهات وپیشگیری از فرسودگی پول ملی را از مزایای استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی در پرداخت کمک‌های مردمی دانست و گفت : امکان انتخاب نوع کمک به خیران و کاهش هزینه‌ها از دیگر مزیت‌های استفاده از این روش است.
وی با بیان اینکه طی سه ماهه ابتدای سال‌جاری سه هزارو 45 صندوق صدقات کوچک بین همشهریان استان مرکزی توزیع شده است ، افزود : مردم استان مرکزی در سه ماهه نخست سال جاری یک میلیاردو 900 میلیون تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کردند.
و در ادامه گفت : شماره گیری #086*8877* به همراه ارسال عدد 3به 30003333،دریافت و نصب اپلیکیشن سنا (سامانه نیکوکاری امداد )و تلفن ملی شبکه نیکوکاری 0968877آماده دریافت کمک‌های مردمی ،نذورات و هدایای مردمی در کمک به نیازمندان است.
جلالی در پایان با اعلام اینکه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری اولی‌ترین مکان تمرکز صدقات و اعانات کمیته امداد است ، گفت : تمامی کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۹۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید