دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۷۶۸
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد :

اعزام 110 دانش‌آموز پسر تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی به مشهد مقدس

(سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۰۶

تعداد 110 نفر از دانش‌آموزان پسرتحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار 40 میلیون تومان به اردوی زیارتی مشهد مقدس به مدت 6 روز اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از اعزام پسران تحت حمایت به اردو زیارتی مشهد مقدس ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد استان مرکزی ، احمد بوالحسنی معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه برگزاری اردوهای زیارتی ، آموزشی و تفریحی از برنامه‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد در غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت است ، گفت : تعداد 110 نفر از دانش آموزان پسرتحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار 40 میلیون تومان به اردوی زیارتی مشهد مقدس به مدت 6 روز اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه دانش آموزان در قالب طرح وارثین به این اردو اعزام شدند ، افزود : کمیته امداد با هدف غنی سازی اوقات فراغت فرزندان مددجویان تحت حمایت ، تقویت بنیه‌های دینی ، اعتقادی و همچنین کشف استعدادها و ایجاد فرصت‌های خلاقیت و نوآوری این اردوها را برگزار می کند.
وی همچنین از اعزام ۲۰۰ نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی به اردوی زیارتی قم و جمکران خبر داد و افزود : برای اعزام این افراد ۸ میلیون تومان هزینه شده که توسط خیران استان پرداخت شده است.
بوالحسنی در پایان گفت : توانمندسازی مددجویان تنها به زمینه‌های اقتصادی منحصر نمی‌شود؛ افزایش و تقویت مبانی فکری و فرهنگی مددجویان مهم‌ترین پیش‌نیاز برای توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی ، افزایش اعتماد به نفس ، بهبود کیفیت زندگی و اعتلای جایگاه آن‌ها در جامعه است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید