دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۷۸۶
گزارشگر : ۹۰

اختصاص 239 میلیون تومان به بیماران نیازمند استان مرکزی

(چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۵۸

طی سال جاری تا کنون 239 میلیون تومان بابت کمک هزینه بیماران نیازمند و به منظورپرداخت حق بیمه فرانشیز مکمل این افراد توسط کمیته امداد استان مرکزی اختصاص داده شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از عملکرد این نهاد در کمک به بیماران نیازمند طی سال جاری ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، محمد رضا شایسته جو معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه پرداخت هزینه‌های درمان مددجویان بخشی از فعالیت‌های حمایتی کمیته است ، گفت : از اقدامات این نهاد کمک درمانی و مالی به بیماران خاص و صعب العلاج نیازمند است.
وی با اشاره به اینکه پزشکان طرف قرارداد همکاری‌های مستمر و مطلوبی را با کمیته امداد دارند که در سایه این همکاری‌ها توانسته‌ایم بخشی از مشکلات درمانی مددجویان را برطرف کنیم.افزود : طی سال جاری تا کنون 239 میلیون تومان بابت کمک هزینه بیماران نیازمند و به منظورپرداخت حق بیمه فرانشیز مکمل این افراد توسط کمیته امداد استان مرکزی اختصاص داده شده است .
وی در ادامه با بیان اینکه کمیته امداد در پرداخت هزینه‌های دارو ، ارائه خدمات بستری ، خدمات مکمل مددجویی شامل شامل تامین لوازم مصرفی جانبی و مراقبت در منزل به مددجویان کمک می کند ، مطرح کرد : در حال حاضر یک هزارو صد بیمار خاص و صعب العلاج از حمایت‌های کمیته امداد استان مرکزی بهره‌مند هستند.
وی افزود : کمیته امداد خدمات مختلف بهداشتی و درمانی را در قالب هزینه نگهداری، هزینه لوازم پزشکی، تجهیزات توانبخشی، ارتقای شاخص‌های بهداشتی و پرداخت فرانشیز هزینه‌های بستری به بیماران تحت حمایت ارائه می‌کند که با مشارکت مسئولان دستگاه‌های اجرایی، مردم خیر و نیکوکاران می‌توانیم شرایط زندگی بیماران را به بهترین نحو ممکن بهبود بخشیم.
شایسته جو در پایان گفت : برگزاری کلاس‌های آموزش بهداشت ، بهسازی سرویس و حمام بهداشتی از منابع دولتی و درآمدی کمیته امداد از اقدامات برنامه ریزی شده کمیته امداد در سال جاری به منظور ارتقای شاخص‌های بهداشتی مددجویان تحت حمایت است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید