دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۲۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۲۸۴۳
گزارشگر : ۹۰

کارآفرین برتر اراکی گوی سبقت را از رقبا ربود

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۲۵

بانوی کارآفرین اراکی با دریافت تسهیلات و بهره مندی از حمایت کمیته امداد و تاسیس کارگاه تولیدی ،مانتوهای زنانه با کیفیت و قیمت مناسب روانه بازار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، بیرامی بانوی کارآفرین اراکی در گفت‌وگو با خبر نگار سایت خبری کمیته امداد با بیان اینکه با دریافت 20 میلیون تومان وام قرض الحسنه از کمیته امداد کارگاه تولید مانتوی زنانه تاسیس کردم ، گفت : در این کارگاه تولیدی 6 نفر به طور مستقیم و 4 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به‌کار هستند.
وی با اشاره به اینکه استفاده از مانتو و یا روپوش به عنوان نوعی پوشش اسلامی در کشور ما توسط بانوان مرسوم است ، گفت : در صورتی که مانتو‌های تولیدی دارای طرح‌های نوین و مناسب باشد و با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شود طرحی مناسب برای اشتغال زایی و خودکفایی است.
وی با اشاره به اینکه برای دریافت جواز کسب‌وکار به‌منظور تولیدی مانتو باید به اتحادیه پوشاک شهر یا استان مراجعه شود، گفت: با پر کردن فرم درخواست مجوز و همچنین ارائه مدارک مبنی بر سو پیشینه و اعتیاد این مجوز اخذ می‌شود.
وی افزود : برای شروع کار لازم نیست کارگاه خود را در مکان‌های گران قیمت راه اندازی کنید ؛ می‌توان به شهرهای کوچک‌تر یا روستا رفته و با حداقل هزینه ساخت کارگاه کسب‌وکار خود را شروع کرده در این صورت امکان رشد و سوددهی بیشتر خواهد شد.
بیرامی در ادامه توجه به سلایق و ایجاد صمیمیت و اعتماد در مشتریان را از رموز فروش خوب کالاهای تولیدی عنوان کرد و گفت : اگر تنها بر فروش تمرکز شود و به اعتماد و رضایت مشتریان به عنوان مهم‌ترین عوامل فروش توجه نشود نمی توانیم بازار خوبی برای فروش دست یابیم.
وی با اشاره به اینکه نیازمند سرمایه بیشتر برای توسعه کارش است، گفت: با توجه به اینکه تولیدی مانتو دارای بازار خوبی است و تقاضای بازار برای آن زیاداست در صورت دریافت تسهیلات بیشتر و افزایش سرمایه امکان اینکه تعداد نفرات بیشتری در این کارگاه مشغول به کار شوند وجود دارد.
وی در پاسخ به این سؤال که برای تأسیس یک تولیدی مانتو چه لوازمی موردنیاز است، گفت: پس از کسب جواز تأسیس یک تولیدی پوشاک به نسبت نوع و گستردگی تولیدات دارای ماشین‌آلات و لوازم موردنیازی چون قیچی برقی، میز برش، اتوی کارگاهی، راسته‌دوز، میان دوز، دکمه و مادگی، زیگزال یا سر دوز، نوار دوز، پس‌دوز، چاپ پرسی، پانچ دکمه است و لوازم و ماشین‌آلات یک تولیدی روی عناصر زیادی ازجمله سرعت کار، هزینه‌ها و کیفیت تأثیرگذار است.
این بانوی كارآفرین در پایان بابیان اینکه از شغلش رضایت دارد، گفت: از زمانی که مشغول به کار شدم توانستم بر تمام محرومیت‌های زندگی‌ام غلبه کنم و به همه افرادی که در زندگی دچار مشکل هستند توصیه می‌کنم که تنها باکار و تلاش می‌توان به موفقیت رسید و کار است که به انسان عزت و شخصیت می‌دهد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید