دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۴۳۵۸
گزارشگر : ۹۰
همزمان با آغاز مرحله دوم جشن عاطفه‌ها

زنگ عاطفه‌ها در بیش از 800 مدرسه استان مرکزی نواخته شد

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۱

همزمان با سراسر کشور زنگ جشن عاطفه‌ها در بیش از 800 مدرسه استان مرکزی نواخته شد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در مراسم جشن عاطفه‌ها که با حضور استاندار استان مرکزی و جمعی از مسئولان در دبیرستان دخترانه فطرت اراک برگزار شد ، گزارشی از کمک‌های دانش آموزی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه ترویج فرهنگ نوع دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی از برنامه‌های کمیته امداد است ، گفت : هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس فرهنگ سازی کار خیر ، مشق کمک به هم‌نوعان ، ترویج احساس مسئولیت و همبستگی اجتماعی است .
وی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسرکشور با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" در بیش از 800 مدرسه استان مرکزی برگزار شده است ، گفت : پنج هزاردانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی برای ادامه تحصیل و حرکت در مسیر موفقیت چشم‌ انتظار همدلی وکمک خیران هستند.
وی از توزیع ۲۸ هزار قلک پلاستیکی و ۸۰ هزار پاکت بین دانش آموزان در سراسر استان خبر داد و گفت : در سال گذشته 350 میلیون تومان توسط مدارس به دانش آموزان نیازمند کمک شد و پیش بینی می شود با سخاوت دانش آموزان و اولیاء آن‌ها امسال این رقم به بیش از 500 میلیون تومان برسد.
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در پایان ضمن تشکر از آموزش و پرورش ، مدیران مدارس و دانش آموزان بیان کرد : تمامی کمک های دانش آموزی در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با همکاری خود مدارس در اسرع وقت بین دانش آموزان کم بضاعت توزیع می شود.
شایسته ذکر است ، مرحله اول جشن عاطفه ها در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریورماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد و میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار و کمک‌های جمع آوری شده قبل از آغاز سال تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید