دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۴۴۵۵
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

نهادینه کردن فرهنگ لازمه هر اقدامی در کمیته امداد است

(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۴۹

اساس فعالیت‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است و برای پرداخت وام و خودکفایی مددجویان ابتدا باید فرهنگ کار و تلاش در بین آن‌ها نهادینه شود.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در جلسه هم اندیشی معاون فرهنگی کمیته امدادکشور با پرسنل فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از اقدامات این نهاد در بخش فرهنگی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه هر فعلی در کمیته امداد نیازمند پیوست فرهنگی است ، گفت : اساس فعالیت‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است و برای پرداخت وام و خودکفایی مددجویان ابتدا باید فرهنگ کار و تلاش در بین آنها نهادینه شود.
وی پیوند فرهنگ و مسائل دینی را پیوندی ناگسستنی دانست و مطرح کرد : رویکردهای فرهنگی با محوریت مسائل دینی و قرآنی اثربخش و ارزشمند است.
وی با تأکید بر اهمیت توجه به مسائل فرهنگی در دوبخش مددجویی و پرسنلی گفت : برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند توجه و تقویت موارد فرهنگی در بین مددجویان و امدادگران هستیم.
وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های کانون اوقات فراغت در تابستان سال جاری افزود : هزارو ۸۵۰ دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت از برنامه‌های کانون اوقات فراغت با اعتبار بیش از ۲۴۴ میلیون تومان بهره مند شدند.
وی برگزاری برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی به منظور آگاه‌سازی مددجویان را از دیگر برنامه‌های حوزه فرهنگی برشمرد و افزود : امسال برنامه‌های آموزشی برای  حدود سه هزار مددجو برگزار شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به آمادگی کمیته امداد استان مرکزی برای پذیرش اردوهای دانش آموزی و دانشجویی مطرح کرد : دیدار از بیت تاریخی امام (ره) در شهرستان خمین فرصتی مناسب برای برگزاری اردوهای یک روزه دانش آموزی و دانشجویی برای استان‌های هم جوار است.
شایسته ذکر است ، در ادامه معاون فرهنگی استان و کارشناسان حوزه فرهنگی نقطه نظرات خود را بیان و بررسی سیاست‌های فرهنگی بر مبنای برنامه پنج ساله ، اهمیت مباحث دانش آموزی در بخش فرهنگی و اعتبارات فرهنگی از موارد مطرح شده در این جلسه بود.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۲۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید