دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۴۴۹۶
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

اعزام 300 نفر از مددجویان به پیاده‌رویی اربعین حسینی

(چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۴

300 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار 135 میلیون تومان برای شرکت در مراسم اربعین امام حسین (ع) به کربلا اعزام می شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی گزارشی از اعزام مددجویان به پیاده رویی کربلا ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، احمد بوالحسنی معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مددجویانی که تا کنون توفیق زیارت امام حسین (ع) را نداشته‌اند به این سفر معنوی اعزام خواهند شد ، گفت : در اربعین امسال 300 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار 135 میلیون تومان برای شرکت در مراسم اربعین امام حسین (ع) به کربلا اعزام می شوند.
وی افزود : سرانه اعزام هر نفر از مددجویان 450 هزار تومان است که از منابع دولتی و کمک خیران تأمین شده است.
وی با اشاره به اینکه طرح شوق زیارت از طرح‌های خوب امداد است ، گفت : این طرح باهدف تقویت و ارتقای باورهای دینی و روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا شده و مددجویانی که تا کنون به سفرهای زیارتی اعزام نشدند با کمک مالی خیران و نیکوکاران به سفرهای زیارتی اعزام می شوند.
وی برگزاری پیاده روی اربعین را نمادی از عظمت شیعه در جهان عنوان کرد و گفت : مهم‌ترین شعار این اجتماع بزرگ بصیرت افزایی و همبستگی بین مسلمانان است.
وی در ادامه افزود : تعداد ۴۹۰ خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در چهار ماهه نخست امسال با اعتبار ۷۸ میلیون تومان به اردوی زیارتی مشهد مقدس به مدت ۶ روز اعزام شدند.
بوالحسنی در پایان گفت : خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد086# *۸۸۷۷* و انتخاب گزینه شوق زیارت برای کمک اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی اقدام کنند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۷۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید