دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۵۹۷۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

بهره‌مندی 4 هزار نفر از تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۳۸

طی 9 ماهه سال جاری 4 هزار نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان مرکزی با اعتبار 16.5 میلیارد تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در نشست هم اندیشی با مدیر عامل صندوق امداد ولایت کشور گزارشی از وام‌های پرداختی به مدددجویان تحت حمایت طی 9 ماهه سال جاری ارائه کرد.

قنبر موسی نژاد با بیان اینکه بخشی ازپرداخت تسهیلات کمیته امداد از تبصره بودجه و بخشی از منابع صندوق امداد ولایت است، گفت: طی 9 ماهه سال جاری چهار هزار نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان مرکزی با اعتبار 16.5 میلیارد تومان بهره مند شدند.

وی افزود: از 16.5 میلیاردتومان تسهیلات پرداخت شده بیش از پنج میلیارد تومان به منظور ایجاد اشتغال و مابقی برای کارگشایی ،حل مشکلات درمانی، اقتصادی و ودیعه مسکن به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده و پیش بینی می شود میزان تسهیلات پرداختی تا پایان سال به بیش از 20 میلیارد تومان برسد.

وی با اشاره به اینکه  از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 میلیارد تومان نیز از منابع بانکی برای ایجاد اشتغال مددجویان جذب شده است، مطرح کرد: خوشبختانه در کمیته امداد استان صف انتظار برای دریافت خدمات به صفر رسیده است و با سفر مدیرعامل صندوق به استان قول مساعد منابع بیشتر به منظورپرداخت تسهیلات قرض الحسنه از محل صندوق امداد ولایت داده شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان در پایان ضمن دعوت از خیران به منظور سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت، گفت: با افزایش کمک‌ها و سپرده‌های خیران می توان وام های بیشتر و بهتری به نیازمندان پرداخت کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۸۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید