دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۵۹۸۴
گزارشگر : ۹۰

تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد استان مرکزی و سازمان بسیج سازندگی منعقد شد

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۱۶

تفاهم نامه همکاری و مشارکت فی مابین کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی به منظور ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان منعقد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی به منظور ارتقای توانمندی خانواده‌های نیازمند و ترویج سنت‌های حسنه اسلامی بارئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان در سالن جلسات این نهاد دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، قنبر موسی نژاد ،مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار مهم‌ترین اولویت کمیته امداد است ، گفت : با توجه به فشارهای اقتصادی امروز استراتژی جدید کمیته امداد تأمین نیازهای ضروری مددجویان در بخش درمان ، معیشت ، مسکن و پرداخت وام های ضروری و کارگشایی است.
وی کمک به فعالیت‌های خیر خواهانه ، خدمات رسانی بهتر به محرومان و نیازمندان ،ترویج سنت‌های حسنه اسلامی ، ترویج فریضه زکات ، بهبود وضعیت و ارتقای توانمندی خانواده‌های نیازمند با اولویت مناطق محروم را از اهداف این تفاهم نامه مطرح کرد و افزود : ایجاد شور ، نشاط و ایمان افزایی ، تشریک مساعی در بهره‌مندی از سرمایه‌های اجتماعی، افزایش مشارکت‌های مردمی و بهره مندی از ظرفیت‌های هر دو دستگاه در امر کاهش آلام نیازمندان از دیگر اهداف این تفاهم نامه همکاری است.
علی فراهانی، رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان نیز ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد در کمک به محرومان، گفت : سازمان بسیج سازندگی در ارائه آموزش‌، عرصه‌های اقتصاد مقاومتی ، مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی، فرهنگ سازی جهت کمک به نیازمندان، ارائه خدمات درمانی در قالب برنامه‌های ویزیت رایگان و اعزام تیم های پزشکی و اجرای برنامه‌ های مناسبتی با کمیته امداد همکاری می کند.
شایسته ذکر است ، جهت اجرایی و عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه منعقده شده کارگروهی متشکل از کارشناسان استانی به سرپرستی مدیران برنامه ریزی هر دو نهاد تشکیل ومقرر شد به منظور نظارت بر حسن انجام فعالیت‌های اجرایی جلساتی را به صورت سه ماه یکبار برگزار کنند.
انتهای پیام/تعداد بازدید : ۷۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید