دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۲۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۶۰۴۱
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

رشد 46 درصدی کمک‌های حامیان به کودکان ایتام و محسنین

(یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۲۱

طی هشت ماهه سال جاری حامیان طرح اکرام ایتام استان مرکزی 9 میلیارد و 419 میلیون تومان به فرزندان طرح ایتام و محسنین کمک کردند که به نسبت مدت مشابه سال گذشته 46 درصد رشد داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عدالت بهرامی، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه طرح اکرام ایتام با استقبال خوب حامیان همراه بوده است، گفت: طی هشت ماهه سال جاری حامیان طرح اکرام ایتام 9 میلیارد و 419 میلیون تومان به فرزندان طرح ایتام و محسنین کمک کردند که به نسبت مدت مشابه سال گذشته 46 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه یکی از محاسن اخلاق اسلامی سرپرستی ایتام و محبت به آنها است، مطرح کرد: در دین اسلام به دستگیری از ایتام سفارش و تأکید فراوان شده است و کمک به ایتام عامل برکت در زندگی است.

وی در ادامه با بیان به اینکه در کمیته امداد استان مرکزی 6712 نفر از فرزندان ایتام و محسنین از حمایت حامیان بهره‌مند و ماهیانه از کمک‌های نقدی و غیر نقدی 17 هزار و 764 حامی بهره‌مند هستند، افزود: از این تعداد81 درصد را حامیان بومی و 19 درصد را حامیان غیر بومی تشکیل می دهند.

بهرامی در پایان گفت: سرانه کمک به کودکان ایتام ماهیانه حداقل 50 هزار تومان است که خیران، نیکوکاران و هم‌ استانی‌ها می‌توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردار شوند.

شایسته ذکر است، متقاضیان مشارکت در این طرح می توانند با شماره 33287606 تماس بگیرند.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۵۸۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید