دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۰۸:۵۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۶۶۱۳۵
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبرداد؛

ارائه 3850 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۰۸:۵۳

طی 9 ماهه امسال 3850 مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ارائه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عدالت بهرامی ، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه ارائه خدمات حقوقی به مددجویان بخشی از فعالیت کمیته امداد است ، گفت : طی 9 ماهه امسال 3850 مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ارائه شد.

وی افزود: در 9 ماهه سال جاری 768 مورد دادخواست ، شکوائیه ، لایحه و اظهارنامه توسط واحد حقوقی کمیته امداد استان برای مددجویان تحت حمایت تنظیم شده است.

بهرامی  برگزاری دوره‌های آموزشی حقوقی را از دیگر اقدامات حقوقی کمیته امداد برشمرد و اظهار کرد : برگزاری دوره‌های آموزشی به منظور افزایش سطح آگاهی مددجویان انجام می شود ودر 9 ماهه امسال بیش از 1250 مددجو از آموزش‌های حقوقی به صورت رایگان بهره مند شدند.

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی اضافه کرد : در 9 ماهه سال جاری کارشناسان واحد حقوقی در 245 جلسه دادرسی مددجویان تحت حمایت شرکت کردند.

بهرامی از همکاری بیش از ۳۶۰ وکیل نیکوکار با کمیته امداد استان مرکزی خبر داد و بیان کرد : براساس تفاهم نامه همکاری امداد با کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضاییه ، مددجویان با مشکل دعاوی قضایی و مشکلات حقوقی به کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضائیه معرفی واز خدمات حقوقی بهره‌مند می شوند.

وی در پایان گفت : تمامی خدمات حقوقی ارائه شده به مددجویان این نهاد در زمینه‌های قراردادها، پیگیری پرونده‌های حقوقی و کیفری در مراجع قضایی و مشاوره و انجام میز خدمت حقوقی به صورت رایگان انجام می گیرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید