جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۰۹۱
گزارشگر : ۹۰
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:

شور عاطفه‌ها جلوه‌های نوع دوستی را در جامعه ترویج می دهد

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۵

همزمان با سراسر کشور شور عاطفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان مرکزی برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مهدی مقدسی نماینده مردم ، اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شور عاطفه ‌ها جلوه‌های نوع دوستی را در جامعه ترویج می دهد، گفت : کمیته امداد با برگزاری شور عاطفه‌ها و نیکوکاری کمک به هم یکدیگر و نوع دوستی را به خیران و نیکوکاران یادآوری می کند.
وی دانش آموزان را آینده سازان جامعه اسلامی دانست و افزود : ماه مهر ماه مهربانی ، نوع دوستی و توجه به دیگران است و میل به آموختن از دیگرزیبایی‌های این ماه است.
وی با اشاره به اینکه کمک‌های خیران بستر سازی برای آینده سازان کشور است ، مطرح کرد : آموزش و پرورش محور توسعه کشور است ؛ تمام تلاش‌هایی که توسط جامعه ، مسئولان مدارس و اولیاء دانش آموزان انجام می شود موجب درخشیدن این قشر از جامعه درعرصه‌های علمی و فرهنگی می شود.
وی افزود:در فرهنگ غنی اسلامی به نوع دوستی وکمک به نیازمندان توجه ویژه شده است وبرگزاری شور عاطفه‌ها به دانش آموزان می آموزد که در کار خیر مشارکت کنند.
نماینده مردم اراک در مجلس در پایان ابراز امیدواری کرد: با برگزاری مراسم شور عاطفه‌ها حس نوع دوستی دربین نسل جوان تقویت و گام‌های مؤثری در کمک به نیازمندان برداشته شود.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید