جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۵۵۲
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

اختصاص 26 میلیارد تومان منابع اشتغال برای شهرستان شازند

(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شازند که با حضور فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: امسال 26 میلیارد تومان منابع اشتغال برای شهرستان شازند اختصاص داده شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه توانمند سازی مددجویان مهم ترین رسالت کمیته امداد و از اولویت‌های این نهاد مردمی است ، گفت: تسهیلات قرض الحسنه از منابع امدادی و بانکی با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید پرداخت می شود.
وی با اشاره به اینکه امسال 26 میلیارد تومان منابع اشتغال برای شهرستان شازند اختصاص داده شده است، گفت: پیش بینی می شود با این اعتبار ، 500 فرصت شغلی تا پایان سال در شهرستان شازند ایجاد شود.
وی با بیان اینکه هر دو هفته یکبار عملکرددستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در جذب منابع رصد خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: با ایجاد این تعداد فرصت شغلی گام مؤثری در این شهرستان در مسیر رونق تولید و ایجاد اشتغال برای خانوارهای نیازمند برداشته شود.
مدیر کل کمیته امداد استان در پایان گفت: سهم استان مرکزی ایجاد پنج هزار فرصت شغلی در سال ۹۸ است که امیدواریم با همکاری بانک‌ها در پرداخت به موقع تسهیلات میزان اشتغال در استان مرکزی بیش از سهم تعیین شده باشد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید