جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۵۶۷
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در سفر به خمین خبر داد؛

افزایش دو برابری منابع اشتغال در سال جاری

(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۰۵

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در جلسه کارگروه اشتغال روستایی شهرستان خمین گفت: سال گذشته در استان از محل تبصره بودجه ۳۷ میلیارد تومان و امسال ۸۰ میلیارد تومان به منظور اشتغال مددجویان تحت حمایت اختصاص داده شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه در سال رونق تولید اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان دو برابر شده است ، گفت: سال گذشته در استان از محل تبصره بودجه ۳۷ میلیارد تومان و امسال ۸۰ میلیارد تومان به منظور اشتغال مددجویان تحت حمایت اختصاص داده شده است.
وی افزود: هدف گذاری ایجاد پنج هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و خانواده‌های کم بضاعت که به تأیید کمیته امداد رسیده باشد از برنامه‌های اشتغال این نهاد در سال جاری است.
وی از هدف گذاری ایجاد 500 فرصت شغلی در شهرستان خمین خبر داد و افزود: سهم منابع اشتغال برای شهرستان خمین بیش از 14 میلیارد تومان است که به نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.
وی با اشاره به اهمیت نقش تسهیل‌گری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به اقشار کم بضاعت و کمک به توانمندسازی آنها ، ابراز امیدواری کرد: با همکاری بانک‌های عامل، اعضای کارگروه اشتغال ،فرمانداران، همکاران کمیته امداد و مددجویان منابع اختصاص داده شده به خوبی جذب و در راستای ایجاد اشتغال پایدار مددجویان به کار گرفته شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید