جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۱۶۵۵
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

بانک ها پرداخت تسهیلات اشتغال را در اولویت پرداخت‌ها قرار دهند

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۳۷

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: در کمیته امداد محدودیتی برای معرفی تسهیلات اشتغال به بانک وجود ندارد و لازم است بانک‌ها پرداخت تسهیلات اشتغال را در اولویت پرداخت‌ها قرار دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد ،مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی که با حضور مشاور معاون اشتغال کمیته امداد کشور ،استاندار و اعضای کارگروه اشتغال برگزار شد، اظهار داشت: در جلسه گذشته مصوب شد که تسهیلات اشتغال زایی تبصره ۱۶ در بانک ها به طور کامل تخصیص پیدا کند اما ما همچنان با مشکل مواجه هستیم و اعتبارات بانکی بر اساس منابع اختصاص داده شده، جذب نشده است.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید پرداخت تسهیلات اشتغال  را در اولویت پرداخت‌های خود قرار دهند،افزود: در کمیته امداد محدودیتی برای معرفی تسهیلات اشتغال به بانک‌ها وجود ندارد و هر سال ۵۰ درصد بیشتر از سهمیه معمول معرفی می کنیم.
وی افزود: بانک‌های استان در دریافت تضامین ۱۱ درصد انحراف دارند ، از بانک‌های استان انتظار می رود که شرایط دریافت وثیقه و تضامین را تسهیل کنند تا سرعت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان ها نیز تسریع شود.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی در پایان گفت: کمیته امداد با هشت بانک در سطح ملی تفاهم نامه منعقد کرده اما بانک‌ها در مواردی بدون توجه به تفاهم نامه به صورت سلیقه‌ای عمل می کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید