جزییات خبر

شنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۲۲۳
گزارشگر : ۹۰
با حضور اعضای کمیته همیاری و خدمت رسانی انجام شد،

گلباران حجره طلبگی امام خمینی (ره) در اراک

(شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۴۶

همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی حجره طلبگی امام خمینی (ره) در اراک با حضور اعضای کمیته همیاری و خدمت رسانی و سایر کمیته‌های دهه مبارک فجر گلباران شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام (ره) استان مرکزی ، عدالت بهرامی ،قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی در حاشیه برگزاری  مراسم  گلباران حجره طلبگی امام خمینی (ره) در اراک، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر به میهمن اسلامی بیان کرد: دهه فجر بازتاب کرامت‌های انقلاب و نمایانگر بیداری و هوشیاری ملت فهیم ایران اسلامی است.

وی دهه فجر انقلاب را فرصتی برای میثاق دوباره ملت با اندیشه های ارزشمند امام راحل دانست و افزود : دهه فجر فرصتی مناسب است تا دستاوردهای انقلاب اسلامی و نقش محرومان در پیروزی انقلاب تبیین شود.

وی با اشاره به اهمیت امام (ره) به محرومان گفت : توجه به نیازمندان و پاسداری از ارزش‌های امام وظیفه همگانی است که باید به آن اهتمام شود.

گفتنی است ؛ حجره طلبگی امام راحل که در سال ۱۲۹۹ شمسی برای ادامه تحصیل به اراک آمدند، در جبهه شرقی ساختمان مدرسه سپهداری واقع در بازار تاریخی اراک که در حال حاضر به نام حوزه علمیه امام خمینی (ره) شهرت دارد واقع شده و توسط میراث فرهنگی به ثبت آثار ملی رسیده است؛در این مراسم مسئولان اجرایی، روحانیون، ایثارگران و جمعی از طلاب و اقشار مختلف مردم به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید