جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۲۹۱
گزارشگر : ۹۰
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر انجام شد،

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد استان مرکزی با پارک علم و فناوری

(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۱۱

تفاهم‌نامه همکاری مشترک کمیته امداد استان مرکزی و پارک علم و فناوری با هدف توانمندسازی مددجویان از طریق ایجاد اشتغال پایدار در حوزه مشاغل نوین، نوآورانه و دانش بنیان با استفاده از ظرفیت‌های حمایتی و تخصصی منعقد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد بستر اشتغال زایی فناورانه و نوآورانه پایدار برای مددجویان کمیته امداد است، گفت: مخاطبین کمیته امداد از اقشار گوناگون هستند وشناسایی مددجویان توانمندو ایده پرداز و معرفی به مرکز رشد در جهت راه اندازی کسب و کار های نوین و دانش محور از برنامه های این تفاهم نامه است.

وی ادامه داد: کارگروهی نیازمند آموزش است، همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی ، برگزاری رویدادهای استعدادیابی و کارآفرینی برای مددجویان در توانمندسازی آنها نقش مؤثری دارد.

وی افزود: کمیته امداد با تعریف بسته‌های حمایتی در قالب تسهیلات و یا حمایت‌های بلاعوض بسترهای لازم را به منظور کاهش ضریب مشکلات در مسیر توانمندی فراهم می کند.

محمد رفیعی، رئیس پارک علم و فناوری استان  نیز با بیان اینکه آموزش اولین گام در توانمندی است، گفت: پارک علم و فن آوری آماده هم افزایی و تعامل با کمیته امداد به عنوان نهادی در خدمت محرومان به منظور کارآفرینی و فراهم نمودن شرایط بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و فن آوری برای اقشار کم بضاعت است.

وی اضافه کرد: فراهم آوردن امکان پذیرش هسته‌های فن آور از بین مددجویان مستعد، فراهم آوردن بررسی درخواست مددجویان مستعد برای ورود به مرکز رشدو انجام خدمات آموزشی و تحقیقاتی از برنامه‌های پارک علم و فن آوری برای مددجویان تحت حمایت است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید