جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۲۹۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداداستان مرکزی خبر داد؛

افتتاح 25 مرکز نیکوکاری در استان مرکزی در دهه فجر

(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۰۰

مدیر کل کمیته امداداستان مرکزی گفت: همزمان با ایام دهه مبارک فجر 25 مرکز نیکوکاری در سطح استان مرکزی افتتاح می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد و مسئول کمیته همیاری و خدمت رسانی دهه مبارک فجر استان مرکزی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری خط مقدم انجام امور خیر و رسیدگی به فقرا و نیازمندان است، گفت: کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیریه به عموم مردم، تسریع در رسیدگی به امور فقرا، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها،تنوع بخشی به فعالیت‌ها و خدمات قابل ارائه به فقرا و نیازمندان اقدام به ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری کرده است.

وی از افتتاح 25 مرکز نیکوکاری در دهه مبارک فجر خبر داد و تصریح کرد: با آغاز فعالیت این 25 مرکز نیکوکاری در مجموع 99 مرکز نیکوکاری در سطح استان فعال هستند.

وی افزود: مردم استان در سال‌جاری تاکنون 34 میلیاردو 800 میلیون تومان به مراکز به منظور کمک به نیازمندان در قالب نقدی و غیر نقدی کمک کردند که به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی در ادامه یادآور شد: در مدت مشابه سال قبل ۱۲میلیاردو ۶۰۰ تومان در مراکز نیکوکاری جمع آوری و به نیازمندان کمک شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری با مسئولیت پذیری و مشارکت هیأت عامل با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیران ،نیکوکاران، هیأت امنای مساجد، معتمدین محلی به منظور رفع فقر و محرومیت فعالیت‌ می کنند اضافه کرد:نیکوکاران و خیران هر محله و منطقه می توانند با ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی در رفع محرومیت نیازمندان همان مناطق کمک کنند.

وی در پایان گفت: مراکز نیکوکاری برای ایجاد بستر مشارکت و حضور مردم در این عرصه مهم ایجاد شده اند وبرای ارائه خدمت به نیازمندان فارغ از برخی بروکراسی های اداری عمل می کنند، در نتیجه سرعت کارها در این مراکز برای خدمت رسانی به محرومان بیشتر است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید