جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۳۲۴
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

آغاز ساخت هزار واحد مسکن برای محرومان در استان مرکزی

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۰:۵۹

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: آغاز ساخت هزار واحد مسکن برای محرومان از برنامه‌های شاخص و ارزشمند دهه مبارک فجر کمیته امداد استان مرکزی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی و مسئول کمیته همیاری و خدمت رسانی دهه مبارک فجر در مراسم واگذاری 10 واحد مسکونی مددجویی که با حضور فرمانده سپاه روح الله استان،فرماندار شهرستان ساوه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان ساوه انجام شد،از آغاز ساخت هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: زمین مورد نیاز برای ساخت ۵۰۰ واحد از این تعداد مسکن از طریق اداره کل مسکن و شهرسازی واگذار شده و زمین ۵۰۰ واحد دیگر نیز تا پایان امسال واگذار می‌شود.

وی افزود: امسال ۷۵۰ مسکن مددجویی آسیب دیده از سیل سال جاری ساخته شده است که از این تعداد ۱۵۰ مورد با مشارکت سپاه و مابقی بامشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه تا امروز بیش از ۱۰۵۷ خانواده از خانواده های تحت حمایت توانمند شده و از چرخه حمایتی خارج شدند، افزود: توانمندسازی مددجویان زمانی اتفاق خواهد افتاد، که سه ضلع مثلث ایجاد اشتغال، ساخت مسکن و تقویت فرهنگ و اعتقادات تشکیل شود و با انجام اقدامات حمایتی مددجویان، می توان این افراد را از چرخه حمایتی خارج کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی همچنین به برنامه‌های مشترک دستگاه های عضو در کمیته همیاری و خدمت رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: طرح‌های قابل افتتاح کمیته امداد، بنیاد مسکن، سازمان بهزیستی و سایر اعضای کمیته همیاری و خدمت رسانی به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد تومان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید