جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۳۳۱
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

دهه مبارک فجر فرصتی برای رفع مشکلات محرومان است

(چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۱۴

در ایام دهه مبارک فجر 315 خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی توسط مسئولان استانی و شهرستانی بازدید شده و به مشکلات آنها رسیدگی می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی و مسئول کمیته همیاری و خدمت رسانی دهه مبارک فجر با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه  ،گفت: این طرح باهدف تفقد و دلجویی از خانواده‌های مددجو در دهه مبارک فجر در همه شهرستان‌های این استان در حال برگزاری است.

وی افزود: در ایام دهه مبارک فجر 315 خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی توسط مسئولان استانی و شهرستانی بازدید شده و به مشکلات آنها رسیدگی می شود.

وی اضافه کرد: در طرح مفتاح الجنه مسئولان ونیکوکاران شرکت‌کننده ضمن اینکه از نزدیک با مشکلات و نیازمندی‌های خانواده‌های مددجو آشنا می‌شوند درزمینه رفع مشکلات و گرفتاری‌های آنان مشارکت می‌کنند و بخشی از نیازهایشان را برطرف می‌کنند.

وی همچنین از اهدای 44 هزار سبد کالا به نیازمندان تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: این تعداد سبد کالا به ارزش هر سبد 100 هزار تومان و با اعتبار کل چهار میلیاردو 400 میلیون تومان بین نیازمندان تحت حمایت توزیع می شود.

وی با بیان اینکه آغاز ساخت بیش از هزار مسکن برای محرومان را با حضور مسئولان کشوری و استانی از برنامه‌های شاخص کمیته امداد در ایام الله دهه مبارک فجر است، تصریح کرد: زمین ساخت ۵۰۰ واحد از این تعداد مسکن توسط اداره کل مسکن و شهرسازی واگذار شده و زمین ۵۰۰ واحد دیگر نیز تا پایان سال واگذار می شود.

وی ادامه با اشاره به برنامه‌های مشترک دستگاه‌های عضودر کمیته همیاری و خدمت رسانی گفت: پروژه های قابل افتتاح کمیته امداد ، بنیاد مسکن ، سازمان بهزیستی و سایر اعضای کمیته همیاری و خدمت رسانی به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد تومان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید