جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۹۰۸
گزارشگر : ۹۰
به منظور مقابله با بیماری کرنا انجام شد،

تولید ماسک توسط مرکز کارآفرینی کوثر شهرستان ساوه /کارآفرینی از جنس ایثار

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵

جمعی از خواهران مددجوی تحت حمایت در شهرستان ساوه در مرکز کارآفرینی کوثر شهرستان ساوه در یک حرکت خودجوش با دوخت ماسک و روپوش‌های بهداشتی به کمک سایر اقشار جامعه شتافتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید مشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه تولید ماسک هم اکنون یکی از نیازهای ضروری جامعه است، گفت: این نهاد تصمیم گرفت با همکاری مددجویان کارآفرین وارد عرصه تولید ماسک و مبارزه علیه ویروس کرونا شود.

وی از تولید روزانه 500 تا 700 ماسک و در حدود 100 روپوش توسط مرکز کارآفرینی کوثر شهرستان ساوه خبر داد و اظهارکرد: در این برهه حساس که آمار مبتلایان به کرونا در نقاط مختلف کشور در حال افزایش است و راه‌های پیشگیری از آن شتاب بیشتری گرفته است، جمعی از خواهران مددجوی تحت حمایت در شهرستان ساوه در مرکز کارآفرینی کوثر شهرستان ساوه در یک حرکت خودجوش با دوخت ماسک و روپوش‌های بهداشتی به کمک سایر اقشار جامعه شتافتند.

وی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم همکاری کمیته امداد با مجمع جهادگران استان بیان کرد: در یک اقدام مشترک خیرخواهانه ودرقالب پویش سراسری با نام "مردم برای مردم" بخشی از نیاز ماسک جامعه توسط این مجمع و با توان مجریان طرح‌های اشتغال امداد که در حرفه خیاطی (خانگی، کارگاهی) فعالیت دارند فراهم می شود .

وی اضافه کرد: این خصوص مواد اولیه توسط مجمع تأمین خواهد شد و در قبال تولیدات مددجو نیزدستمزد پرداخت می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی در پایان گفت: چنانچه مددجویان مجری طرح از شهرستان اراک مناطق یک و دو آمادگی داشته باشند کارگاه‌های تولید ماسک راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید