جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۹۴۲
گزارشگر : ۹۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی:

پرداخت صدقه شکرانه سلامتی است

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۳۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی استان مرکزی گفت: مردم نیکوکار استان مرکزی می توانند برای پرداخت صدقات از شیوه‌های الکترونیکی استفاده کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شاپورجلالی ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه پرداخت صدقه شکرانه سلامتی است، گفت: بنا به روایات دینی و اعتقادی ما صدقه دافع بلاها است و درد و بیماریها را از بین می برد.

وی با اشاره به اینکه سخاوت و تقسیم مهربانی رسم دیرینه‌ای است که ریشه در فرهنگ اصیل مردم ایران دارد، تصریح کرد: امسال هر چند در واپسین روزهای بهمن پای مهمان ناخوانده‌ای به نام کرونا به کشور باز شد و حالا دیگر تمام استان‌های کشور را درگیر خود کرده است ولی مردم مهربانی و دل رحمی به دیگری را از یاد نبرده‌اند.

وی افزود: مردم نیک اندیش استان می توانند با ارسال عدد ۱به سرشماره ۸۸۷۷ وانتخاب استان مرکزی ، از طریق شماره کد#۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد پیش شماره ۰۸۶ از طریق شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ ،پایگاه emdad.ir ویا نصب اپلیکیشن سکه  صدقات و کمک‌های خود را به صورت غیر حضوری واریز کنند.

وی در پایان گفت: رعایت اصول بهداشت، سرعت درانتقال وجوه صدقات، صرفه جویی در دقت و نیروی انسانی ،کاهش هزینه‌ها ، عدم نیاز به تولید صندوق‌ها صدقات و قلک پلاستیکی، همسان سازی پرداخت صدقات با کارت‌های عابر بانک،پیشگیری از سرقت توسط سارقان،کمک به تحقق اهداف مبلمان شهری و سهولت در دسترسی و پرداخت صدقات از مزایای استفاده از روش‌های الکترونیکی و نوین است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید