جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۳۹۵۹
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبرداد،

بهره مندی 556 نوعروس تحت حمایت از خدمات مشاوره ازدواج

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۵۷

طی سال جاری تاکنون 556 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از خدمات مشاوره ازدواج بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، عدالت بهرامی، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه خدمات مشاوره درکمیته امداد مکمل سایر خدمات حمایتی است ، گفت : از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است که در شرایط نامناسب روانی و عاطفی قرار دارند و می توانند با بهره‌گیری از کمکهای مشاوره به توانمندی روحی و معنوی برسند.

وی با اشاره به انجام برنامه عملیاتی کاهش و کنترل طلاق توسط کمیته امداد استان مرکزی ، افزود : به منظور کاهش و کنترل طلاق طی سال جاری 556 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از خدمات مشاوره ازدواج بهره مند شدند.

وی در ادامه گفت : مددجویان کمیته امداد استان همچنین از از خدمات مشاوره فردی و گروهی در بخش های پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، فضای مجازی ، اعتیاد ، مهارت های زندگی ، سبک فرزندپروری ، شرایط ازدواج موفق ، آشنایی با عوامل موثر ازدواج و تحکیم بنیان خانواده بهره مند شدند.

قائم مقام کمیته امداد استان در پایان گفت : بسیاری از مددجویان برای حرکت به سمت توانمندی ، نیازمند مشاوره تخصصی هستند تا بتوانند با مدیریت مناسب فکری و عملی ، سبک زندگی خود را تغییر داده و در مسیر موفقیت قرار گیرند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید