جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۴۰۰۷
گزارشگر : ۹۰
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی :

مردم استان مرکزی تا امروز بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان در جشن نیکوکاری کمک کردند

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۴۱

مردم استان مرکزی بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری، تحویل کمک‌های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بابیان اینکه استقبال مردم در کمک به نیازمندان قابل‌تقدیر است، گفت: امسال پایگاه‌هایی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس سراسر استان، سطح شهرها و میعادگاه‌های نماز جمعه با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در نظر گرفته شده بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری به صورت غیر حضوری در سراسر استان برگزار شد.

وی ضمن تشکر از استقبال پرشور مردم در حمایت از محرومان گفت: مردم استان مرکزی تا امروز بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری ، تحویل کمک‌های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان کمک کردند که به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی تصریح کرد: از این میزان کمک‌های نقدی و غیر نقدی بیش از هفت میلیارد و 200 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به صورت کالایی و نقدی جمع آوری شده و مراکز نیکوکاری شهرستان ساوه با جمع آوری دو میلیاردو 836 میلیون تومان بیشترین جذب کمک را در بین مراکز و دفاتر جمع آوری کمک‌ها در سطح استان داشته است.

وی اضافه کرد: این درحالی است که به‌خاطر تعطیلی مدارس ویروس کرونا، کمک‌های دانش آموزان مدارس که هر ساله رقم قابل توجهی بوده است تاکنون جمع آوری نشده است.

وی با بیان اینکه نیکویی و انفاق شکرانه سلامتی و موهبتی است که خداوند نصیب بندگان خوب خود می کند ، اظهارکرد : دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تا پایان سال آماده دریافت کمک‌های مردم خیر استان است ، همچنین هم استانی‌های عزیز می‌توانند به صورت غیر حضوری با شماره‌گیری کد#۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد پیش شماره ۰۸۶ ویا از طریق شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ کمک‌های خود را واریز و به یاری نیازمندان بشتابند.

مدیرکل کمیته امداد استان در پایان خاطر نشان کرد: تمامی کمک‌های انجام شده مردم نوع دوست استان توسط همکاران امدادگر و همراهی گروه‌های جهادی با رعایت مسائل بهداشتی بین خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده در حال توزیع است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۱,۶۹۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید