جزییات خبر

شنبه / ۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۶۲۷۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان مرکزی :

همکاری کمیته امداد با بنیاد مسکن و بسیج سازندگی اقدامی مؤثر درخانه دار شدن محرومان است

(شنبه ۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۱

جلسه حوزه مدیریت تأمین مسکن کمیته امداد استان مرکزی به منظور بررسی اقدامات تفاهم نامه همکاری مشترک با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، میرزا شیرنژاد ، مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مسکن از مهم‌ترین نیازهای ضروری مددجویان تحت حمایت است، گفت: ساخت هزار واحد مسکونی مددجوی از برنامه‌های کمیته امداد در سال جاری است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با بنیاد مسکن و بسیج سازندگی گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت بنیاد مسکن و بسیج سازندگی از مهم‌ترین اهداف این تفاهم نامه همکاری است.

وی خاطر نشان کرد: ساخت مسکن مددجویی با ظرفت، دقت انجام می‌شود و تنها هدف امداد تأمین سرپناه نیست بلکه با ساخت مسکن مناسب منزلت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مددجویان نیز در نظر گرفته می‌شود.

طاق بستانی معاون باز سازی بنیاد مسکن نیز در این جلسه گفت: بنیاد مسکن آماده ساخت 20 واحد مسکن ایتام تحت حمایت کمیته امداد با مشارکت بسیج سازندگی است.
سرهنگ مداحی نماینده بسیج سازندگی نیز اعلام آمادگی نمود که از توان و ظرفیت بسیج در جهت کمک به تأمین مسکن مددجویان بر اساس تفاهم نامه منعقده و ساخت این واحد‌ها برای مددجویان تحت حمایت این نهاد و ایجاد سر پناه برای آنها استفاده خواهد کرد.

شایسته ذکر است، در این جلسه بر اساس تفاهم نامه مشترک با بنیاد مسکن تصمیمات لازم به منظور تأمین مسکن 20 خانوار از ایتام تحت حمایت کمیته امداد با مشارکت بسیج سازندگی و نیز تعداد 100 واحد مسکونی و تعمیرات تعداد 54 واحد مسکن مددجویی با مشارکت بسیج سازندگی گرفته شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید