جزییات خبر

دوشنبه / ۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۶۳۲۶
گزارشگر : ۹۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

بهره‌مندی 900 مددجوی تحت حمایت از برنامه‌‌های آموزش خانواده

(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۵

در سه ماهه نخست سال جاری 900 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمدبوالحسنی ، معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک به زوج های جوان، تلاش برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و ارتقاء سطح فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در بخش فرهنگی است ، گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 900 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری دوره‌های آموزش خانواده پنج میلیون و 800 هزار تومان اعتبار هزینه شده است.افزود: به دلیل شیوع بیماری کرنا برنامه‌های آموزش خانواده برای مددجویان تحت حمایت به صورت مجازی برگزار شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: در سه ماهه نخست امسال 200 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی کمیته امداد استان به صورت مجازی با اعتبار 9 میلیون و 600 هزار تومان بهره مند شدند.

بوالحسنی در پایان با اشاره به اهمیت آموزش در توانمندسازی مددجویان تحت حمایت ، گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت نیاز به افزایش فنون و ارتقای مهارت‌های فنی و علمی دارد که در برنامه آموزش خانواده به آن توجه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۶۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید