جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۶۴۳۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

مشارکت سه میلیاردو 21 میلیون تومانی مردم استان مرکزی درعید قربان

(شنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

مردم استان مرکزی تا کنون سه میلیاردو 21میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه عید قربان، عید بندگی و بازگشت انسان به مقام تقرب الهی است ، گفت: با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت ‌امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت‌های قربانی و نذورات هم استانی‌های نیکوکار در روز عید سعید قربان جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم استان مرکزی تا کنون سه میلیاردو 21میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند، اظهارکرد: پیش بینی می شود این میزان کمک‌ها در روزهای آتی تا سه برابر افزایش یابد.

وی با بیان اینکه دام های زنده با نظارت سازمان دامپزشکی ذبح شده است،افزود:تمامی نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی انجام شده توسط مددکاران و مراکز نیکوکاری و با نظارت کمیته امداد توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان اظهار کرد: کمیته امداد امین مردم است؛ خیرانی که تا کنون نذورات خود را پرداخت نکردند می توانند کمک‌های خود را به شماره کارت 6037997900000614 و یا با شماره گیری کد مهربانی# 086*8877* واریز و به نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید