جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۶۴۴۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

رسالت کمیته امداد محرومیت زدایی است/جذب دو میلیارد تومان کمک نقدی برای ساخت مسکن ایتام

(شنبه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۱۲

در راستای تعاملات مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با خیران ، مبلغ دو میلیارد تومان به منظور ساخت 100 واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت استان توسط یکی از خیران جذب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه همزمان با عید قربان آغاز شده است، گفت: ۵۰درصد جمعیت استان مرکزی به طور مستقیم با کمیته امداد در ارتباط بوده و در طرح‌های مشارکتی این نهاد همکاری دارند.

وی ضمن تشکر از خیران اظهار کرد: یکی از خیران ارجمند که نمی خواست نامش فاش شود مبلغ دو میلیارد تومان به منظور ساخت 100 واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت استان به کمیته امداد استان مرکزی پرداخت کرد.

وی با اشاره به اینکه۴۸ هزارو ۵۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی هستند ومجموعه‌ای از اقدامات و خدمات متنوع به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، افزود: رسالت کمیته امداد محرومیت زدایی و کمک به اقشار کم بضاعت است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه گفت: ساخت یک هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد حمایتی هدف گذاری شده که در هفته دولت امسال عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

وی در پایان افزود: از یک هزار واحد هدف گذاری شده ۵۰۰ واحد مسکونی آن امسال ساخته و تحویل خواهد شد که در مجموع ۲۸۰ واحد آن برای مددجویانی روستایی پیش بینی شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید