جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۷۸۰
گزارشگر : ۹۰

مردم شهرستان خمین نذورات خود را به نیازمندان اهداء کردند

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۲۰

نیکوکاران شهرستان خمین در محرم امسال بیش از ۴۰۰میلیون تومان نذورات خود را جهت اطعام محرومان به کمیته امداد پرداخت نمودند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد داودی ، رئیس کمیته امداد شهرستان خمین با بیان اینکه نذورات مردمی در قالب وجوهات نقدی ، سبدهای کالایی و غذای گرم بسته بندی شده بهداشتی بوده است، گفت: نیکوکاران شهرستان خمین در محرم امسال بیش از ۴۰۰میلیون تومان نذورات خود را جهت اطعام محرومان به کمیته امداد اهداء نمودند.

وی افزود: این طرح که با عنوان اطعام و احسان حسینی درقالب پویش ایران همدل انجام شدبا مشارکت خیران و بانیان نذری ، مسئولان هیات‌های مذهبی ،دهیاران و شوراهای اسلامی نذورات مردمی ساماندهی شده و بین نیازمندان و محرومان توزیع شد .

وی اضافه کرد: اهداء بیش از ۲۰راس گوسفند ، بیش از ۲۵۰۰کیلو گوشت و بیش از ۱۱هزار پرس غذای گرم بخشی از نذورات مردمی در پویش ایران همدل بوده است.

داودی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد بیان کرد: در مرداد ماه سال جاری نیکوکاران خمین قریب به ۱۰۰میلیون تومان صدقات خود را به کمیته امداد تحویل دادند؛این صدقات که ازطریق ۱۰۳۰۰صندوق موجود در منازل ،مغازه ها ، اماکن عمومی و معابر جمع آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از چهار هزارخانوار تحت حمایت کمیته امداد سبد معیشتی دریافت نمودند، گفت: همزمان با ایام محرم بیش از چهار هزار حمایتی در جهت کمک به تامین معیشت ،تحویل خانواده های تحت حمایت شد.

وی اضافه کرد:این سبدهای غذایی شامل برنج ،روغن و مرغ بوده و به هماهنگ فروشگاه رفاه و به طور همزمان با سراسر کشور بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید