جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۷۸۲
گزارشگر : ۹۰
همزمان با اجرای مرحله دوم طرح مواسات و همدلی انجام شد،

توزیع 6200 سبد کالا به نیت 6200 شهید استان مرکزی به خانواده های نیازمند

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۱۳

با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله و جمعی از مسئولین استانی 6200 سبد کالا به نیت 6200 شهید استان مرکزی به خانواده های نیازمند اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهر اراک در این مراسم کمک به هم نوعان را یک وظیفه شرعی برشمرد و تصریح کرد: در دین اسلام به کمک به نیازمندان و دستگیری از ایتام بسیار سفارش شده و این از سیره بزرگان دینی است.

وی در ادامه گفت: در شرایط فعلی جامعه و با وجود تحریم و توطئه دشمنان کشور در زمینه های سازندگی و برگزاری طرح مواسات و سایر زمینه ها پیشرفت داشته است.

وی با بیان اینکه در استان مرکزی با وجود شرایط سخت اقتصادی عملکرد همه دستگاه ها قابل توجه است، افزود:اقدام مشترک کمیته امداد ، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن در ساخت دو هزار واحد مسکن محرومان قابل تقدیر است.

مجید مومنی مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی نیز در این مراسم گفت: 150 هزار خانواده خیر با این نهاد در سطح استان همکاری دارندو در ۶ ماهه اول سال ۵۰ درصد مشارکت مردمی به نسبت سال قبل رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در مرحله اول طرح مواسات ۱۹۰ هزار پرس غذای گرم و در مرحله دوم تا کنون ۱۴۷ هزار غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد، گفت:در مرحله اول ۶۲ هزار و در مرحله دوم تا کنون ۶۰ هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان اضافه کرد:تا کنون ۱۵ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان در طرح مواسات توسط خیران کمک شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید