جزییات خبر

شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۸۷۱
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی :

صاحبان ایده های صنایع روستا دوست تا 25 مهر ماه مهلت ثبت نام دارند

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۷

معاونت خودکفایی و اشتغال کمیته امداد با برگزاری رویداد ملی صنایع روستادوست درصدد است صنایع و تجهیزات مناسب برای اقتصاد را شناسایی و از آنها پشتیبانی و حمایت کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مشهدی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به رویداد ملی «صنایع روستا دوست» عنوان کرد: این رویداد با هدف شناسایی کارآفرینان در حوزه روستا و کمک به اشتغال در روستاها شکل گرفته است.

وی افزود : افزایش بهره‌وری در بخش‌های مختلف تولیدات روستایی از جمله کشاورزی، دام پروری، صنایع دستی، فناوری اطلاعات وبا هدف شناسایی صنایع روستادوست و پشتیبانی از آنها جهت تقویت اشتغال زایی و جهش تولید در روستاها و مناطق محروم از مهم ترین اهداف برگزاری رویداد ملی صنایع روستا دوست است.

وی با بیان اینکه ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت www.emdad.ir امکان پذیر است ، گفت: پرداخت جوایز نقدی به سه طرح اول،اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت،مشارکت در اجرایی کردن طرح‌ها و ایده‌ها ،معرفی محصول نهایی به بازار هدف،تأمین زمین‌های کشاورزی جهت اجرای طرح ودعوت از طرح‌های برگزیده جهت حضور در نمایشگاه بین‌المللی از امتیازان در نظر گرفته شده برای نفرات برگزیده است.

وی در ادامه با اشاره به ثبت نام صندوق نوید از طرح‌های نوآورانه مددجویان تحت حمایت بیان کرد: این صندوق با همکاری کمیته امداد و بنیاد برکت به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال در مناطق محروم و ایجاد بسترهای کارآفرینی برای افراد مستعد تشکیل شده است.

مشهدی افزود: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت طرح‌ خود به آدرس navidfund.com مراجعه و با ثبت درخواست خود از تسهیلات قرض الحسنه و یا بلاعوض بهره مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید