دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۹۲۴
گزارشگر : ۹۰
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان مرکزی خبرداد،

حمایت بیش از 25 هزار حامی از ایتام و محسنین

حمایت بیش از 25 هزار حامی از ایتام و محسنین
(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: 25 هزارو 851 حامی در استان مرکزی حمایت از فرزندان ایتام و محسنین را در 6 ماهه سال جاری برعهده گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شاپور جلالی، معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه طرح اکرام ایتام از طرح‌های موفق کمیته امداد است، اظهار کرد: این تعداد حامی حمایت از 1904 یتیم و 4303 کودک مشمول طرح محسنین را عهده دار هستند.

وی افزود: بیش از 81 درصد از حامیان ایتام و محسنین در استان مرکزی بومی و مابقی غیر بومی هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: در این مدت بیش از 11 میلیاردو 606 میلیون تومان توسط حامیان به حساب فرزندان معنویشان واریز شده است.

جلالی افزود: سرانه پرداختی جهت مشارکت در این امر خداپسندانه حداقل مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان است که خیران ونیکوکاران می توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردارشوند.

وی با بیان اینکه بسترهای مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم‌شده است، تأکید کرد: خیران می‌توانند کمک‌های خود را مستقیم به‌حساب فرزند معنوی خود واریز کنند، همچنین می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد یا ثبت‌نام در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین به یاری کودکان نیازمند بشتابند و در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

شایسته ذکر است، متقاضیان مشارکت در این طرح می توانند با شماره ۳۳۲۸۷۶۰۶ و شماره پیامک ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۶ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید