جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۹۷۹
گزارشگر : ۹۰
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

ثبت‌نام ۴۹۸۱ کارمند استان مرکزی در سامانه اکرام ایتام

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۰

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: با اجرای طرح هر کارمند یک حامی ۴۹۸۱ کارمند استان مرکزی در سامانه اکرام ایتام ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی، قائم مقام کمیته امداد استان در نشست اعضای شورای اداری استان مرکزی بیان کرد: به منظور حمایت از نیازمندان و ایتام طرح «هر کارمند یک حامی» از شهریور ماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی نیز به اجرا در آمده است.

وی با اشاره به اینکه دستگیری از ایتام ، ریشه در آموزه های دینی دارد ، اظهار داشت: تشکیل کمیته امداد بلافاصله پس از پیروزی انقلاب به فرمان امام ( ره) نشانگر اهمیت جایگاه محرومان در نظام اسلامی است.

بهرامی شاه بیت خدمات کمیته امداد در همه سر فصل ها را کمک و دستگیری از ایتام و فرزندان محسنین برشمرد و افزود:۶۲۰۷ یتیم و کودک مشمول طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی هستند.

وی در ادامه گفت: استان مرکزی داری بیش از ۳۶ هزار کارمند رسمی و غیر رسمی است که از این تعداد ۴۹۸۱ کارمند به طور مستقیم در سامانه اکرام ایتام ثبت نام کردند و انتظار می رود مابقی نیز در این سامانه ثبت نام کنند.

کارمندان وخیران می توانند از طریق سامانه اکرام ekram.emdad.ir حمایت از یک و یا چند فرزند را عهده دار و می توانند به صورت حضوری و یا تلفنی نیز با این فرزندان در ارتباط باشند ؛ تمامی کمک‌های حامیان به صورت مستقیم به حساب این کودکان واریز می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید