جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۴۳۸
گزارشگر : ۹۰

طرح ملی یاس همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۵۳

طرح یاس (یاوران آسیب ستیز) با هدف همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و هلال احمر همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی ،قائم مقام محترم کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمیته امداد و هلال احمردارای رسالت و اهداف مشترک هستند، گفت:رسیدگی به محرومان و دستگیری از افرادی که بنا به دلایلی دچار مشکل شده اند از وظایف کمیته امداد و هلال احمر است و موفقیت این دو دستگاه پشتوانه مردمی آنها است.

وی افزود: کمیته امداد و هلال احمر استان مرکزی دارای ظرفیت های خوبی هستند، هم افزایی و همکاری مشترک آنها منشاء خدمات ارزشمندی در سطح جامعه خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت نقش مراکز نیکوکاری و خانه‌های هلال اظهار کرد:مراکز نیکوکاری و خانه‌های هلال در کنار یکدیگر می توانند پایگاه‌های خوبی برای امداد رسانی و توانمندسازی باشند.

وی افزود: به موجب این طرح پس از دریافت آموزش‌های لازم، از ظرفیت مددجویان امداد در هزار خانه هلال احمر در سراسر کشور در مواقع بحران با رویکرد ایجاد هماهنگی و افزایش تاب‌آوری خانواده و جامعه محلی استفاده خواهد شد.

علیرضا محمودی ،سرپرست هلال احمر استان مرکزی نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد و هلال احمر نهادهایی پاک ودر خدمت مردم هستند، گفت:همکاری مشترک کمیته امداد و هلال احمر یک حرکت اجتماعی مؤثر است.

شایسته ذکر است، افزایش عزت نفس، پذیرش مسئولیت اجتماعی در بین خانواده‌های تحت حمایت و همچنین ایجاد شبکه فعال مدیریت بحران از اهداف طرح ملی یاس است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید