جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۵۱۶
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه اجتماعی در کمک به ایتام از برنامه‌های کمیته امداد است

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰

پویش سراسری "هر کارمند حامی یک فرزند معنوی " در استان مرکزی به منظور دستگیری از ایتام در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اجرای پویش سراسری"هر کارمند حامی یک فرزند معنوی " در سطح کشور اظهار داشت: در استان مرکزی نیز این طرح به منظور بهره گیری از ظرفیت سرمایه اجتماعی در کمک به ایتام و کودکان نیازمند(فرزندان طرح محسنین) ، ترویج فرهنگ یتیم نوازی در سطح جامعه و به ویژه جامعه نیکوکار کارمندان و با تأکید بر حفظ کرامت و عزت خانواده های ایتام در حال برگزاری است.

وی افزود: کارمندان وخیران می توانند از طریق سامانه اکرام ekram.emdad.ir حمایت از یک و یا چند فرزند را عهده دار و می توانند به صورت حضوری و یا تلفنی نیز با این فرزندان در ارتباط باشند ؛ تمامی کمک‌های حامیان به صورت مستقیم به حساب این کودکان واریز می شود.

وی در ادامه اضافه کرد: کمیته امداد حمایت از ایتام و محسنین و ارائه خدمات به آنها را در اولویت خدمات خود قرار داده است و ساخت مسکن برای ۱۲۹خانواده با بیش از دو فرزند یتیم از برنامه‌های کمیته امداد استان در سال جاری است.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان گفت: در استان مرکزی ۳۶ هزار کارمند رسمی و غیر رسمی مشغول به کار هستند و حمایت هر کارمند از یک فرزند یتیم می تواند در کمک به تأمین نیازهای آنها بسیار مؤثر باشد.

شایسته ذکر است ، در استان مرکزی توسط حامیان به طور میانگین ۴۴۰ هزار تومان به حساب هر کودک یتیم و ۱۹۰ هزار تومان به حساب کودکان مشمول طرح محسنین واریز می شود.

متقاضیان مشارکت در این طرح می توانندبه منظور کسب آگاهی بیشتر با شماره ۳۳۲۸۷۶۰۶ و شماره پیامک ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۶ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید