جزییات خبر

شنبه / ۱ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۶۴۷
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

حمایت از مراکز نیکوکاری گامی در مسیر فقر زدایی است

(شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹) ۰۸:۳۹

طی هفت ماهه امسال 38 میلیاردو 464 میلیون تومان در مراکز نیکوکاری جمع آوری و بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری پل ارتباطی خیران و نیازمندان هستند، گفت: حمایت از مراکز نیکوکاری گامی مؤثر در مسیر فقر زدایی است.

وی افزود: طی هفت ماهه امسال 38 میلیاردو 464 میلیون تومان در مراکز نیکوکاری جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی اضافه کرد: کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیر به عموم مردم، تسریع در رسیدگی به امور فقرا،بهره گیری از ظرفیت های موجود در درون محله ها،تنوع بخشی به فعالیت ها و خدمات قابل ارائه به فقرا و نیازمندان اقدام به ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری در استان مرکزی نموده است.

مومنی در ادامه یادآور شد: مردم استان مرکزی در هفت ماهه سال گذشته 26 میلیاردو 147 میلیون تومان به منظور حل مشکلات مراکز نیکوکاری نیازمندان کمک کردند که در سال جاری به نسبت سال گذشته رشد خوبی داشته است.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه کمیته آمادگی اعطای مجوز ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری به معتمدان، خیران ،فرهنگیان،بازنشستگان و سایر گروه های اجتماعی را دارد، تصریح کرد: مراکز نیکوکاری با مسئولیت پذیری و مشارکت اعضای هیاًت عامل در حال فعالیت بوده و به صورت محله محور با شناسایی نیازمندان و بهره گیری از ظرفیت خیرین،نیکوکاران،هیات امنای مساجدو معتمدان محلی در جهت رفع فقر و محرومیت تلاش می کنند.

انتهای پیام
 

تعداد بازدید : ۲۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید