جزییات خبر

یکشنبه / ۲ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۸۶۴۸
گزارشگر : ۹۰
معاو ن حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

پرداخت کمک هزینه درمانی و پرستاری سالمندان تحت حمایت

(یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹) ۰۹:۰۴

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی گفت: به منظور تکریم سالمندان و بیماران نیازمند نگهداری تحت حمایت ،324 میلیون تومان بابت هزینه های درمانی و پرستاری (نگهداری) آنها در سال جاری پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد رضا شایسته جو، با بیان اینکه حمایت کمیته امداد از سالمندان نیازمند دائمی است، گفت: در سال جاری تعداد ۲۸۰۰۰ سبد حمایتی با اعتبار چهارمیلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان بین خانوارهای سالمند تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

وی افزود: توزیع تعداد دو هزار بسته غذایی و لوازم بهداشتی بین سالمندان تحت حمایت با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات این نهاد در سال جاری بوده است.

وی در ادامه از برگزاری طرح مفتاح و ملاقات حضوری و غیرحضوری با ۳۰۰ خانواده سالمند تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: با اجرای این طرح به مشکلات سالمندان رسیدگی و بسته‌های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان بین این خانواده‌ها توزیع شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان در پایان از حمایت کمیته امداد استان از۴۰۲ بیمار خاص و صعب العلاج با اعتبار ۱۴۶ میلیون تومان خبر داد و افزود:در حال حاضر ۱۵۹۰ کودک زیر ۵ سال مبتلابه سوءتغذیه در استان داریم که به تأیید مراکز بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رسیده و کمیته امداد ماهیانه به آنها سبد غذایی اهداء می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید