جزییات خبر

یکشنبه / ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۵۹۷
گزارشگر : ۹۰
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

واریز حق بیمه 1842 مددجوی تحت حمایت

(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۰۷

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گفت: حق بیمه سه ماهه دوم هزارو 842 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی به حساب تأمین اجتماعی با اعتبار یک میلیاردو 185 میلیون تومان واریز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا شایسته‌جو با بیان اینکه پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف توانمندسازی پایدار انجام می‌شود، اظهار کرد: افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی از دیگر اهداف پرداخت حق بیمه برای این افراد است.

وی ادامه داد: حق بیمه سه ماهه دوم هزارو 842 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد استان مرکزی به حساب تأمین اجتماعی با اعتبار یک میلیاردو 185 میلیون تومان واریز شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه خیران می‌توانند به درمان بیماران مورد حمایت کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران مورد حمایت و ارائه خدمات درمانی مختلف به آنان همواره یاریگر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری‌ها در سال‌جاری و با توجه به شیوع بیماری کرونا بیشتر از سال‌های گذشته انجام شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید