جزییات خبر

سه شنبه / ۶ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۶۳۳
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

حمایت 41 هزار حامی از ایتام و محسنین

(سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۴۶

استاندار استان مرکزی با جمعی از خانواده های ایتام تحت حمایت دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در این دیدار با اشاره به اینکه در 6 ماهه سال گذشته سرانه پرداخت حامیان به ایتام 510 هزار تومان بود، گفت: در 6 ماهه نخست امسال با رشد 197 درصدی این رقم به یک میلیون و 40 هزار تومان افزایش یافت.

وی افزود: در 6 ماهه سال گذشته سرانه پرداخت حامیان به فرزندان مشمول طرح محسنین 209 هزار تومان بود ؛ در 6 ماهه نخست امسال با رشد 195 درصدی این رقم به 409 هزار تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه کل کمک حامیان در 6 ماهه سال گذشته 11 میلیاردو 600 میلیون تومان بوده اظهار داشت: با لطف خداوند متعال، عنایت امام جمعه محترم ، استاندار محترم،معاون محترم سیاسی و امنیتی استانداری ، همکاری دستگاه ها و فرمانداران در پویش ایران مهربان و تلاشهای امدادگران استان در پویش ایران مهربان این رقم با 191 درصد رشد به 22 میلیارد و میلیون تومان100 افزایش یافت.

وی از کسب رتبه دوم کشوری در پویش ایران مهربان خبر داد و گفت: در حال حاضر 6565 نفر از ایتام و محسنین توسط حامیان حمایت می شوند؛ در سال گذشته 21 هزار نفر حامی حمایت از ایتام را عهده دار بودند امسال تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به 41 هزار نفر افزایش یافته است.

سید علی آقا زاده ، استاندار استان مرکزی نیز در این دیدار صمیمی گفت: از اینکه در خدمت فرزندان ایتام و مادران گرامیشان هستیم بسیار خرسندم و خداوند متعال را شاکر هستم.

وی ضمن تشکر از تلاشهای مدیر کل و امداد گران کمیته امداد ، گفت:فرزندان ایتام افتخار آفرینان ایران اسلامی هستند و رشد قابل توجه کمک های حامیان به ایتام و همکاری خوب حامیان و مردم نوع دوست استان این آینده سازان شایسته تقدیر است.

استاندار استان مرکزی در پایان اظهار داشت: شکل گیری کمیته امداد نتیجه تفکر ارزشمند امام خمینی (ره) بود و ما نیز از اینکه در این کار خیر قدمی برداشته این خداوند را شکر هستیم و به این همکاری و نوع دوستی مردم فهیم استان افتخار می کنیم.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید