جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۷:۱۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۷۴۲
گزارشگر : ۹۰
با حضور مدیرکل شبکه‌های مردمی کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری فضای مجازی کشور در استان مرکزی

(یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۷:۱۷

نخستین مرکز نیکوکاری فضای مجازی کشور با حضور مدیرکل شبکه‌های مردمی کمیته امداد در استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری فضای مجازی کشور با عنوان «مهام» با حضور حمزه‌علی کوهساری، مدیرکل شبکه‌های مردمی کمیته امداد در استان مرکزی افتتاح شد.

کوهساری در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری «مهام» با اشاره به فعالیت ۸۳۰۰ مراکز نیکوکاری در سطح کشور گفت: در ۶ ماهه امسال ۳۱۰۰ میلیارد تومان کمک مردمی توسط مراکز نیکوکاری در سرفصل‌های مختلف به نیازمندان ارائه شده است.

وی با تاکید بر اینکه راه‌اندازی ۲۰ هزار مرکز نیکوکاری از اهداف کمیته امداد است، اظهار کرد: کمک‌های مردمی امانت در دست ماست و باید به بهترین شکل ممکن به دست نیازمندان برسد. بنابراین مراکز نیکوکاری در دورترین روستاها نیز آماده خدمت به محرومان هستند‌.

وی با بیان اینکه تمام مراکز نیکوکاری به صورت سازمان‌یافته به هم متصل هستند، ادامه داد: فرایند ثبت و ضبط کمک‌های مردمی در این مراکز، در کمترین زمان انجام می‌شود و این روند در راستای اجرای عدالت در بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی است.

کوهساری با اشاره به راه‌اندازی خانه‌های امداد در محلات آسیب‌پذیر کشور گفت: همکاری در تامین جهیزیه، مسکن و درمان مددجویان از برنامه‌های مراکز نیکوکاری است.

وی بر ضرورت استفاده از بسترهای الکترونیکی برای داشتن سامانه قدرتمند خیر و احسان در کشور تاکید و اضافه کرد: امروز مراکز نیکوکاری عمومی در همه بخش‌ها خدمات ارائه می‌دهند و مراکز نیکوکاری تخصصی نیز در

بخش‌های فرهنگی، کارآفرینی، درمان و ... به ارائه خدمت به نیازمندان می‌پردازند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید