جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۸۰۲
گزارشگر : ۹۰
در 6 ماهه نخست امسال انجام شد،

پرداخت 2634 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان استان مرکزی

(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۴

مدیر صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان مرکزی گفت: طی 6 ماهه امسال 2634 فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار 25 میلیاردو 947 میلیون تومان در قالب اشتغال ،ودیعه مسکن ،فرهنگی، درمان و کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، احمد رفیعی ، مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی ، گفت:صندوق قرض الحسنه امداد ولایت وابسته به کمیته امداد است که با هدف پرداخت حداکثری وام‌ قرض‌الحسنه‌ برای توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه، گرفتن کمترین کارمزد در مقایسه با بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و سایر صندوق‌های قرض‌الحسنه شکل گرفته است.

وی افزود: طی 6 ماهه امسال 2634 فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار 25 میلیاردو 947 میلیون تومان در قالب اشتغال ،ودیعه مسکن ،فرهنگی، درمان و کارگشایی به نیازمندان پرداخت شده است.

وی از کسب رتبه سوم کشوری در وصول مطالبات خبر داد و اظهار داشت: وام‌های صندوق امداد ولایت به مددجویان با کمترین ضمانت پرداخت می‌شود.

مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی از خیران و نیکوکاران به‌منظور سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت دعوت کرد و گفت: با همکاری خیران و افزایش کمک‌ها و سپرده‌های آنان در صندوق امداد ولایت می‌توان تسهیلات بیشتری به نیازمندان پرداخت کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید